K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wiosenne warsztaty w MCK-u

0

Na wielkanocne warsztaty rękodzieła art recyklingu zaprasza Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku. Podczas zajęć można samodzielnie stworzyć między innymi dekoracje wiosenne i świąteczne palmy.

Już w najbliższy weekend Młodzieżowe Centrum Kultury organizuje dwudniowe warsztaty art recyklingu. Ze zwykłych i prostych materiałów, pod okiem instruktorów będzie można tworzyć ciekawe domowe dekoracje i ozdoby na Wielkanoc. W dniach 24-25 marca od godziny 14 do 17 drzwi słupskiego ośrodka otwarte będą dla wszystkich chętnych. Kompozycje przygotowywane będą z kolorowych wstążek, papieru, wełny, piór i traw. Zajęcia artystyczne kierowane są do całych rodzin – uczestniczyć w nich może każdy, bez względu na wiek. Koszt zajęć wynosi jedynie 5 złotych na pokrycie wydatków związanych z zakupem materiałów.

Ponadto w Młodzieżowym Centrum Kultury szykowane są też inne atrakcje na nadchodzące dni. Oprócz propozycji warsztatowej instruktorzy mają niespodziankę dla młodzieży. W piątek, 24 marca, o godzinie 18 rozpocznie się przegląd zespołów hiphopowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wcześniej jednak trzeba pobrać miejscówkę.

Dzieci z kolei zobaczą film pt. „Sonia”, a następnie będą mogły uczestniczyć w warsztatach plastycznych i edukacyjnych. Ciekawym doświadczeniem powinien być także dla nich udział w 5. jubileuszowym festiwalu gier planszowych „Grajdołek”. To propozycja rodzinna, na którą organizatorzy zapraszają w niedzielę w godzinach od 14 do 20.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.