K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

PUP otwarty na przedsiębiorców

0

Już w najbliższy poniedziałek Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku organizuje dni otwarte dla przedsiębiorców. Zainteresowani pracodawcy będą mogli otrzymać szczegółowe informacje o wszystkich oferowanych formach wsparcia.

To już druga edycja dni otwartych dla pracodawców organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku. W poniedziałek urzędnicy poświęcą przedsiębiorcom dodatkowy czas, aby dokładnie przedstawić różne formy dofinansowania dla firm.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób, które tworzą miejsca pracy, zwłaszcza do tych, którzy dotąd nie współpracowali z PUP-em.

Zależy nam, aby pracodawcy dowiedzieli się, w jaki sposób można uzyskać pomoc Powiatowego Urzędu Pracy oraz środki na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dlatego w najbliższy poniedziałek, 27 marca, zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do naszej siedziby przy ulicy Leszczyńskiego 8, do pokoju nr 30, gdzie będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat form pomocowych – mówi Paweł Kądziela, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku.

Wybrani specjaliści pomogą przedsiębiorcom w dopasowaniu rodzaju wsparcia do charakteru prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Dodatkowo wyjaśnią przepisy i pomogą wypełnić odpowiednie dokumenty niezbędne do uzyskania dotacji.

Największą popularnością w ofercie PUP-u cieszą się staże zawodowe, prace interwencyjne, doposażenie na skierowanego bezrobotnego, a także wszelkie formy pomocy dla osób do 30. roku życia, bony szkoleniowe czy zatrudnieniowe.

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku wciąż dysponuje środkami na dofinansowanie, o które ubiegać się mogą lokalni pracodawcy. Dzień otwarty z pewnością ułatwi ich pozyskanie.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.