K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Łowcy talentów

1

Na scenie Gminnego Centrum Kultury w Cewicach po raz czwarty odbędzie się Przegląd Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych. Obecnie trwa nabór uczestników. Zainteresowani udziałem w wydarzeniu mogą jeszcze zgłaszać się do 20 kwietnia.

Soliści, zespoły muzyczne czy wokaliści występujący z zespołami, którzy chcą wziąć udział w eliminacjach do Przeglądu Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych w Cewicach, nie mogą mieć w dorobku artystycznym nagranej i wydanej płyty. Adam Nowak, prezes oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Cewicach informuje, że nabór trwa do północy 20 kwietnia. Można się zgłaszać poprzez stronę internetową imprezy (www.kapelegarazowe.pl), na której znalazły się regulamin i karta zgłoszeniowa. – Zapraszamy szczególnie zespołu z regionu lęborskiego i słupskiego, ponieważ na razie jest ich jak na lekarstwo – zgłosiły się zaledwie dwa. Zależy nam na tym, żeby promować zespoły głównie z naszego regionu – podkreśla prezes.

Jury konkursowe czwartej edycji Przeglądu Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych wybierze uczestników, którzy w czerwcu zaprezentują się przed szerszą publicznością. Prezes Nowak dodaje, że główną nagrodą jest sesja nagraniowa w koszalińskim studiu Polskiego Radia. Festiwal rozpocznie się 20 kwietnia o godz. 13 w amfiteatrze przy Gminnym Centrum Kultury w Cewicach.

Podobnie jak w poprzednich edycjach wstęp dla publiczności będzie nieodpłatny.

DyskusjaJeden komentarz

  1. Festiwal rozpocznie się 20 kwietnia o godz. 13 w amfiteatrze przy Gminnym Centrum Kultury w Cewicach.
    Czy ktoś się pomylił ? Czy nie powinno być 3 czerwca.