K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Uderzył w ciężarówkę

0

Do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty doszło w środę w powiecie wejherowskim. Kierujący jednośladem wypadł z łuku drogi i wjechał w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy. Ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala.

W środę na trasie między Kisewem (powiat wejherowski) a Kębłowem Nowowiejskim (powiat lęborski) doszło do wypadku drogowego. Motocykl zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracował technik kryminalistki oraz policjanci z wejherowskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letni motocyklista najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym volvo, którym kierował 43-latek. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ciężko ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala.
Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Tym bardziej, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla z samochodem, to motocyklista jest narażony na poważniejsze konsekwencje zdrowotne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.