K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Ecstasy w rękach policji

0

Słupscy policjanci zatrzymali kolejną osobę odpowiedzialną za posiadanie oraz handel narkotykami. W mieszkaniu 32-letniego słupszczanina znaleziono tabletki ecstasy.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać substancje odurzające lub psychotropowe lub nimi handlować. Tym razem ustalenia śledczych z II komisariatu doprowadziły do jednego ze słupskich mieszkań, gdzie aresztowany został 32-letni mężczyzna. To już kolejne zatrzymanie na terenie miasta osób odpowiedzialnych za handel substancjami nielegalnymi. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń znaleźli woreczek strunowy z 12 tabletkami ecstasy.

Ecstasy to narkotyk będący pochodną amfetaminy i meskaliny o silnych właściwościach halucynogennych. Po jego spożyciu osoba odczuwa nienaturalne pobudzenie oraz euforię. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy KMP w Słupsku, poinformował, że zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem i dystrybucją narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.