K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wypadek na skuterze

0

Przez kilka godzin nieprzejezdna była aleja Niepodległości w Lęborku. W wyniku wypadku drogowego poszkodowana została 37-letnia kobieta kierująca skuterem. 12-letniemu pasażerowi jednośladu nic poważnego się nie stało.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, który wydarzył się w czwartek po godzinie 14, na alei Niepodległości w Lęborku. Sierż. sztab. Marta Kandybowicz, p.o. oficera prasowego KPP w Lęborku przekazała wstępne ustalenia policjantów. Wynika z nich, że 59-letni mężczyzna, wyjeżdżając volkswagenem z podporządkowanej ulicy Marcinkowskiego nie udzielił pierwszeństwa jadącemu aleja Niepodległości skuterowi, który prowadziła kobieta. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku zdarzenia 37-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala wraz z 12-letnim pasażerem jednośladu. Na szczęście chłopcu nic się nie stało. Marta Kandybowicz dodaje, że po sporządzeniu dokumentacji i zabezpieczeniu śladów oba pojazdy zostały zatrzymane do celów procesowych. Trwa szczegółowe ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Podczas prowadzonych czynności policyjnych ruch drogowy w tym rejonie miasta był utrudniony. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.