K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Lęborska majówka

0

Pierwszy majowy weekend w Lęborku zapowiada się ciekawie. Oprócz uroczystości patriotycznych odbędzie się również festyn plenerowy „Lęborska Majówka 2017”. Gwiazdą wieczoru będzie Gabriel Fleszar z zespołem.

Podczas długiego weekendu majowego w Lęborku będą miały miejsce uroczystości o charakterze patriotycznym. 2 maja na dziedzińcu lęborskiego starostwa o godzinie 11 rozpocznie się uroczystość związana z Dniem Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. W programie przewidziano uroczyste podniesienie flagi, wystąpienie starosty, montaż słowno-muzyczny w wykonaniu dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury oraz koncert melodii patriotycznych Orkiestry Dętej ,,Ziemia Lęborska”. Natomiast w środę główne obchody związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja rozpoczną się o godz. 13.20 przed Obeliskiem Niepodległości

Tego samego dnia w parku za Starostwem Powiatowym w Lęborku odbędzie się festyn plenerowy „Lęborska Majówka 2017”. Impreza rozpocznie się o godz. 14.15. W programie przewidziano zarówno rywalizacje sportowe, jak i występy zespołów muzycznych, grup tanecznych oraz kolejną edycję Turnieju Drwali. Podczas festynu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Około godziny 18. 30 wystąpi gwiazda wieczoru – Gabriel Fleszar z zespołem. Artysta zadebiutował w 1999 roku piosenką „Kroplą deszczu”, która szybko stała się przebojem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.