K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Motoserce z Różami Europy

1

Klub motocyklowy Cruiseriders North przy współpracy z Młodzieżową Radą Miasta organizuje w Lęborku kolejny finał akcji Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych „Motoserce 2017”. Już w najbliższą sobotę na placu Pokoju na zainteresowanych oddaniem krwi będzie czekał krwiobus.

Jak zawsze będzie można zobaczyć oryginalne motocykle oraz porozmawiać z prawdziwymi ich pasjonatami, ale przede wszystkim będzie istniała możliwość oddania krwi. W Lęborku finał akcji „Motoserce 2017” odbędzie się w sobotę, 6 maja, a rozpocznie o godzinie 10.

Grzegorz Zamojski z klubu motocyklowego „Cruiseriders North” w Lęborku przypomniał, że jest już dziewiąty finał tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Lębork jest po raz czwarty jej organizatorem.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla dorosłych i najmłodszych mieszkańców miasta. Wojciech Pietras z klubu motocyklowego „Cruiseriders North” w Lęborku ma nadzieję, że lęborczanom spodoba się koncert zespołu Róże Europy. Wystąpi też muzycy Podeszwy – zespołu punkrockowego – i Wehikułu Czasu. Najmłodszymi zajmą się animator zabaw i wolontariuszki. Będzie też bungie i zamek dmuchany. Gdy dzieci będą zajęte, dorośli znajdą czas na rozmowy z motocyklistami i oglądanie ich maszyn. A jeżeli tego komuś będzie mało, to organizatorzy zapraszają jeszcze na pokaz ratownictwa strażackiego i medycznego oraz do korzystania z wielu innych atrakcji.

Dzięki poparciu i patronatowi burmistrza Lęborka motocykliści z „Cruiseriders North” mogą organizować zbiórkę krwi, w którą czynnie włączyła się Młodzieżowa Rada Miasta Lęborka. Nie zabrakło też zaangażowania organizacji społecznych i licznych sponsorów. Koncert zespołu Róże Europy rozpocznie się około godziny 15. Natomiast zakończenie charytatywnego przedsięwzięcia zaplanowano wstępnie na godzinę 16.30.

DyskusjaJeden komentarz