K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Urząd w terenie

0

To już nie pierwszy raz, kiedy pracownicy urzędu pracy wyszli zza biurek w teren, aby promować rożne formy zatrudnienia. Tym razem w ubiegły piątek można było ich spotkać w Centrum Handlowym Jantar.

Powiatowy Urząd Pracy coraz częściej odchodzi od sztywnych form świadczenia swoich usług. Urzędnicy pośredniaka już kilka razy pojawiali się ze swoim stoiskiem na ulicach Słupska i przy okazji rozmaitych imprez. Ostatnio, 28 kwietnia, w godzinach od 9 do 21 można było ich spotkać w Centrum Handlowym Jantar.

Ta inicjatywa jest głównie po to, aby wyjść do naszych klientów, szczególnie pracodawców, którzy nie zawsze mają czas dotrzeć do urzędu. Tutaj natomiast przy okazji zakupów będą mieli możliwość dowiedzenia się, co może zaoferować im urząd – mówi Marcin Horbowy z PUP.

Pokazywanie się w często uczęszczanych i widocznych dla słupszczan miejscach ma ułatwić pracownikom PUP-u docieranie z ofertą do zainteresowanych. Taka forma promocji zatrudnienia na pewno bardziej przypadnie słupszczanom do gustu niż tradycyjna wizyta w urzędzie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.