K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Fotograficznie na Zatorzu

0

Do Młodzieżowego Centrum Kultury zgłaszać się mogą wszyscy zainteresowani sztuką fotografii. Do nich adresowany jest konkurs, którego temat to „Co mi się podoba i czego chciałbym więcej…” na Zatorzu.

Konkurs „Co mi się podoba i czego chciałbym więcej…” na Zatorzu organizowany jest przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku. Biorący udział w przedsięwzięciu muszą więc spełnić podstawowy warunek, jakim jest nadesłanie fotografii związanych z tematem głównym i wykonanych na terenie słupskiego Zatorza.

Bohaterem zdjęcia może być człowiek kojarzony bądź nie z samym osiedlem, ale i w roli podmiotu fotografii mogą pojawiać się różnego rodzaju działania prowadzone w obrębie tej części miasta – kulturalne, infrastrukturalne, społeczne etc. Przystępujący do konkursu powinni swoje zdjęcia dostarczać organizatorom drogą elektroniczną. Termin składania prac upływa 13 maja.

W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Głównym celem konkursu jest zbudowanie za pomocą zdjęć mapy miejsc przyjaznych i ciekawych, zazwyczaj niezauważalnych na co dzień.

Chcemy, aby uczestnicy konkursu pokazali ludzi i fajne miejsca na Zatorzu – w skrócie wyjaśnia Anna Maćkowiak, dyrektor Młodzieżowego Centrum Kultury w Słupsku.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace pojedyncze. Zdjęcia należy przesyłać na adres: [email protected] w formacie *jpg i wielkości nieprzekraczającej 500 kB.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.