K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kumulacja zdarzeń

0

Do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło w minioną środę na terenie Lęborka. W godzinach popołudniowych służby ratownicze prowadziły działania w pobliżu ulicy Żeromskiego, a następnie przy I Armii Wojska Polskiego.

Do kolizji drogowej doszło w środę po godzinie 14 na ulicy Żeromskiego w Lęborku. Z ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca oplem od strony ulicy Słupskiej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierowcy fiata, który jechał od ulicy Toruńskiej. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego policjanci nałożyli mandat na prowadzącą opla w wysokości 500 złotych oraz zatrzymali dowody rejestracyjne obu samochodów ze względu na uszkodzenia pokolizyjne.

Pół godziny później na skrzyżowaniu lęborskich ulic I Armii Wojska Polskiego i Okrzei miało miejsce kolejne zdarzenie. Jak poinformowała sierż. sztab. Marta Kandybowicz, oficer prasowy KPP w Lęborku, kierujący oplem, który poruszał się ulicą I Armii WP , skręcając w Okrzei, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prosto w stronę ulicy Słupskiej kierowcy renault, wskutek czego doszło do zderzenia aut.

Policjanci nałożyli mandat karny na kierującego oplem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.