K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Targi budowlane

0

Już w niedzielę, 14 maja, w Słupsku odbędą się 17. targi budowlane w Fimalu. W ramach wydarzenia oprócz możliwości zakupu sprzętu i materiałów budowlanych organizatorzy zaplanowali rozmaite atrakcje. Również kulturalne.

Już w najbliższą niedzielę odbędą się targi budowlane w Fimalu. Jest to 17. edycja wydarzenia, podczas którego odwiedzający goście będą mogli zakupić sprzęt budowlany.

W tym roku do Słupska na targi przyjedzie ponad 50 wystawców branży budowlanej z całej Polski. Będą to producenci farb, chemii budowlanej, narzędzi oraz maszyn. Zainteresowani budownictwem z pewnością znajdą dla siebie wiele ciekawych ofert. W bliskim sąsiedztwie odbywać się będą także kwiatowe targi ogrodnicze, dzięki czemu – podkreśla Paweł Zarzycki z firmy Fimal PSB – budowlano-rolne prezentacje można uznać za największe w tym rejonie Polski coroczne imprezy branżowe.

Oprócz możliwości zakupu organizatorzy przygotowali dla odwiedzających rozmaite atrakcje, w tym możliwość spotkania znanych osobistości. Głównym gościem targów w Fimalu będzie Dominik Strzelec, prowadzący program „Usterka”. Dla całych rodzin z dziećmi organizatorzy przedsięwzięcia przygotowali liczne atrakcje oraz poczęstunek.

Zaplanowaliśmy degustację potraw gotowanych przez dwie gwiazdy MasterChefa oraz Hell’s Kitchen, będą też konkursy z nagrodami, pokazy i szkolenia – zapowiada Paweł Zarzycki.

Targi odbywać się będą w siedzibie Fimalu w Słupsku przy ulicy Bałtyckiej od godziny 10 do 16.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.