K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zmiany w szpitalu

0

W związku z relokacją oddziałów w wojewódzkim szpitalu w Słupsku swoje miejsce zmienią także poradnie chirurgii stomatologicznej oraz dziecięcej. Pacjentom ma być łatwiej i wygodniej.

Od najbliższego poniedziałku swoją dotychczasową lokalizację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku zmienią dwie ważne poradnie – chirurgii dziecięcej i stomatologicznej. Relokacja podyktowana jest przenosinami innych oddziałów. Teraz obie poradnie będą mieć swoje pomieszczenia w budynku B szpitala przy ulicy Hubalczyków. Pacjenci w nowym miejscu przyjmowani będą od poniedziałku, 15 maja.

Wejście do poradni dziecięcej odbywać się będzie głównymi drzwiami placówki szpitalnej i dalej na pierwsze piętro, natomiast do poradni stomatologicznej prowadzi wejście od szczytu budynku B.

Wszystko związane jest z przeprowadzką oddziałów ginekologicznego i neonatologicznego z Ustki do Słupska. W drugą stronę natomiast powędrowała dermatologia. Wprowadzane zmiany mają podnieść komfort i bezpieczeństwo pacjentów szpitala.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.