K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Targowy weekend

0

Drugi majowy weekend stał w Słupsku pod znakiem targów. Na terenie Fimalu, jednego z największych w regionie dystrybutorów materiałów i narzędzi budowlanych, pojawili się wystawcy z całego kraju. W pobliskim sąsiedztwie pomysły na przyozdobienie domu i jego otoczenia kwiatami prezentowali pomorscy ogrodnicy.

Targi budowlane w słupskim Fimalu mają już swoją długą tradycję i cieszą się dużym zainteresowaniem tych, którzy zamierzają lub już budują swoje domy. Z ciekawością zaglądają na stoiska także posiadacze mieszkań szykujący się do ich remontu lub modernizacji. A jest w czym wybierać. Swoje stoiska rozkładają na terenie targowym renomowani producenci materiałów budowlanych, narzędzi i akcesoriów niezbędnych do postawienia i wyposażenia domu. Przemierzając przestrzeń wystawową można podziwiać precyzję i sprawność działania poszczególnych maszyn, a przy okazji zasięgnąć rady co do sposobu ich stosowania i obsługi. W minioną niedzielę, podobnie do lat poprzednich, przy stoiskach firmowych dyżurowali doradcy, którzy szczegółowo odpowiadali na pytanie nurtujące klientów.

Tradycją targów w Fimalu jest zapraszanie na nie całych rodzin. Organizatorzy przygotowują specjalne kąciki zabaw dla dzieci, by te nie przeszkadzały rodzicom w poszukiwaniu potrzebnych im urządzeń. W międzyczasie można też skorzystać z usług punktów gastronomicznych, a miłośnicy specjalnych dań mają okazję do wzbogacenia swojej kuchni o przepisy na nowe potrawy.

Tak się składa, że targi w Fimalu zbiegają się niemal zawsze z targami kwiatowymi, które organizowane są po sąsiedzku, czyli na terenie ośrodka doradztwa rolniczego. Dzięki temu, po zaspokojeniu potrzeb związanych z planowaną inwestycją, można również zadbać o jej otoczenie. Na stoiskach z roślinami ozdobnymi proponowano nie tylko te, które tworzą ogrodowy pejzaż, ale też takie, które najlepiej czują się we wnętrzach domów lub na ich tarasach czy balkonach.

Bogactwo ofert obu organizatorów pozwoliło zainteresowanym zaopatrzyć się niemal we wszystko, czego poszukiwali. Nic dziwnego, że z targów wychodzili z licznymi torbami i pakunkami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.