K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Energa dla piłki nożnej i boksu

1

Adam Kasprzyk, rzecznik prasowy Grupy Energa przesłał komunikat dotyczący wspierania słupskiego sportu przez koncern. Poniżej zamieszczamy jego treść.

KOMUNIKAT

W siedzibie koncernu prezes zarządu Energa SA, Daniel Obajtek, spotkał się z przedstawicielami kilku klubów sportowych ze Słupska. Rozmowy dotyczyły wsparcia dyscyplin: piłki nożnej i boksu.

Grupa Energa, w zgodzie z nową koncepcją marketingową, w nadchodzących latach wspierać będzie sport dzieci i młodzieży. W związku z tym w koncernie trwają już zaawansowane rozmowy z działaczami klubów sportowych.

– Dotrzymujemy danego słowa i w zgodzie z nową wizją firmy wspierać będziemy młodych sportowców, szczególnie w regionach oddalonych od wielkich aglomeracji, gdzie do tej pory żaden z dużych koncernów nie chciał wyciągnąć do nich pomocnej dłoni – mówi prezes zarządu Energa SA, Daniel Obajtek.

W dzisiejszym spotkaniu w siedzibie koncernu uczestniczyli, m. in. Paweł Kryszałowicz, były reprezentant Polski, a dziś prezes klubu piłkarskiego Gryf Słupsk i Kazimierz Adach, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Moskwie, obecnie honorowy prezes klubu bokserskiego Czarni Słupsk.

DyskusjaJeden komentarz