K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Terenowy duathlon

0

Już za tydzień miłośnicy dwóch kółek i biegania będą mogli sprawdzić formę na nadchodzący sezon. W niedzielę, 28 maja, wystartuje II Słupski Duathlon, w którym uczestnicy będą mieli do pokonania 15 kilometrów terenu.

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wzięcia udziału w II Słupskim Duathlonie. To nowy sposób na zachęcenie mieszkańców do większej aktywności fizycznej.

Agnieszka Klimczak, p.o. dyrektora SOSiR informuje, że uczestnicy będą musieli przebiec dwa i pół kilometra, następnie pokonać 10 kilometrów na rowerze i znowu przebiec 2,5-kilometrowy odcinek. Impreza przygotowana jest tak, żeby mogli w niej wziąć udział amatorzy. Nie tylko ci, którzy na co dzień biegają czy jeżdżą na rowerze – zapewnia dyrektorka i zaprasza wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tej formie rekreacji.

Swój udział w imprezie można zgłosić poprzez stronę domtel-sport.pl lub w biurze zawodów czynnym w dniu startu do godz. 10.30. Na najlepszych czekać będą nagrody finansowe i puchary. Ponadto wśród wszystkich uczestników duathlonu rozlosowane zostaną dwa loty ufundowane przez Aeroklub Słupski. Na miejscu, przed wyruszeniem w trasę, istnieje możliwość poddania roweru kontroli technicznej, a po ukończeniu zawodów każdy będzie mógł oddać się relaksowi w strefie finishera.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.