K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kochanym rodzicom

0

Dzień Matki i zbliżające się święto ojca zainspirowały dzieci oraz pedagogów z Przedszkola nr 1 w Lęborku do opracowania oryginalnego programu artystycznego. Przez cały miniony tydzień rodzice dzieci byli głównymi gośćmi wyjątkowych uroczystości.

W lęborskich przedszkolach odbywają się liczne uroczystości z udziałem małych aktorów. Obecnie celebrowane są dwa święta – Dzień Matki połączony z obchodzonym w czerwcu Dniem Ojca. W Przedszkolu nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lęborku, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat, obchody rozłożono w czasie. Przez cały miniony tydzień przedszkolaki z poszczególnych grup występowały przed dorosłą publicznością, prezentując bogaty i pomysłowy repertuar artystyczny. Pięknie recytowane przez dzieci wiersze, przeplatane śpiewem i oryginalnym układem choreograficznym, wzbudzały dumę oraz uśmiech na twarzach mam i tatusiów.

Na zakończenie barwnej i radosnej uroczystości, dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Tak udane przedsięwzięcia artystyczne to zasługa wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która stwarza ciepłą i pogodną atmosferę przedszkolnej społeczności. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.