K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Dzień Dziecka w Lęborku

0

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci do udziału we wspólnej zabawie na placu Pokoju w Lęborku. Już w najbliższy czwartek, 1 czerwca, występować będą formacje taneczne, wokalne oraz grupa akrobatyczna.

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich maluchów, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka. 1 czerwca, podobnie jak było to w latach ubiegłych, na najmłodszych mieszkańców Lęborka będą czekały liczne atrakcje. Plenerowa impreza na placu Pokoju rozpocznie się o godz. 13.30 bajkowymi piosenkami.

Marian Borek, dyrektor CSiR w Lęborku zapowiada sceniczne występy grup muzycznych, wokalnych i tanecznych z Powiatowego Ogniska Artystycznego i Młodzieżowego Domu Kultury. Podziwiać też będzie można lęborskich akrobatów.

Szykuje się wielka zabawa z mnóstwem niespodzianek. Dzieci będą mogły korzystać nieodpłatnie z urządzeń znajdujących się w pobliżu sceny. Będą „dmuchańce”, zjeżdżalnie, eurobundgee, a lęborscy strażacy nie tylko zademonstrują swój sprzęt, ale też przeprowadzą zabawy i konkursy. Marian Borek ma nadzieję, że zabawie do godz. 20 sprzyjać będzie pogoda.

W ramach program otwartego wydarzenia plenerowego dla dzieci wystawione zostanie również przedstawienie interaktywne zatytułowane „Podróż dookoła świata”. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.