K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Na bajkowej scenie

0

Scena w lęborskiej szkole muzycznej została opanowana przez bajkowe postacie. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowano wyjątkowy spektakl. Aktorami byli rodzice z Przedszkola nr 2 w Lęborku.

Smerfy, krasnoludki i księżniczki to tylko niektóre postacie, które pojawiły się dzisiaj na scenie Szkoły Muzycznej w Lęborku. Przedszkolaki nie wiedziały wcześniej, że w trakcie przedstawienia pod tytułem „Spotkanie bajek” zobaczą swoich rodziców. Była to wielka niespodzianka dla wszystkich dzieci z Przedszkola nr 2 w Lęborku przygotowana z okazji Dnia Dziecka. Dyrektorka Dorota Lahutta mówi, że taki pomysł uświetnienia tego dnia padł podczas zebrania rodziców. Nie jest to pierwsze takie przedsięwzięcie, ponieważ wcześniejsze miały miejsce w grupach. Występ w przededniu święta dzieci zgromadził na scenie przedstawicieli rodziców wszystkich oddziałów przedszkolnych. W sumie w przedstawieniu wzięły udział 23 osoby. Karina Wysocka, nauczycielka przedszkolaków dodała, że w przedszkolu są nie tylko wspaniałe dzieci, ale też pomysłowych i chętnych do działania rodziców.

Rodzice odegrali swoje bajkowe role w pełni profesjonalnie. W podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie spektaklu mała publiczność nagrodziła rodziców gromkimi brawami i widokiem radosnych, uśmiechniętych buziek. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.