K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Najpiękniejsza w Lęborku

0

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu piękności Queen of Poland 2017 Paulina Czartowska odwiedziła Lębork. Spotkała się z mieszkańcami miasta oraz lokalnymi mediami, aby promować zdrowy tryb życia, gdyż na co dzień jest instruktorką fitness.

Najpiękniejsza Polka przyjechała z wizytą do Lęborka. Paulina Czartowska spotkała się z mieszkańcami miasta na placu Pokoju oraz ulicy Staromiejskiej. Zwyciężczyni tegorocznej edycji konkursu Queen of Poland zachęcała młode lęborczanki do realizowania najbardziej śmiałych pomysłów i wyzwań oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Triumfatorka Queen Of Poland 2017 przyznała, że marzyła o udziale w takim konkursie. Zaczęła od wyboru na najpiękniejszą elblążankę, a tydzień później postanowiła spróbować swoich sił w ogólnopolskim konkursie.

Mieszkanka Malborka nie ukrywa, że ma sporo pracy oraz konkretne plany zawodowe na przyszłość. Poza fitnessem i siłownia chciałaby zająć się kosmetologią. Jest już uczestniczką kursu robienia makijaży permanentnych i tym chciałaby się zająć w przyszłości.

Od tego roku pani Paulina jest również ambasadorką festiwalu muzycznego Amber Festival 2017, który odbędzie się w Jantarze, Jarosławcu i Łebie. Organizatorka festiwalu Sandra Gieda zapowiada, że 8 lipca, podczas obchodów 660-lecia Łeby odbędzie się również konkurs pod nazwą Bursztynowa Miss Polski. W każdej z festiwalowych miejscowości bierze w nim udział 12 różnych kandydatek. Z grona 36 dziewcząt wyłoniona zostanie dwunastka, która weźmie udział w usteckim finale (19 sierpnia).

W tym roku Queen of Poland 2017 będzie reprezentowała nasz kraj podczas światowego konkursu piękności. (opr. hrk)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.