K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Independence Day w Redzikowie

0

Dowództwo bazy wojskowej w Redzikowie zaprasza 4 lipca na obchody Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. To pierwsza tego typu impreza organizowana w Polsce.

Amerykanie z bazy wojskowej w Redzikowie zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Niepodległości, który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest 4 lipca. Przedstawiciele dowództwa bazy zapewniają, że atrakcji przygotowanych dla goście na pewno nie zabraknie.

Obchody rocznicy 4 lipca odbywają się każdego roku i obejmują pokazy fajerwerków, tradycyjne amerykańskie jedzenie i piwo oraz inne rozrywki. Dzięki naszym partnerom lokalnym będziemy mogli świętować na świeżym powietrzu, a nasza impreza będzie zawierać długą listę atrakcji, w tym występ zespołu z USA, będą też liczne konkursy i gry, wystawy pojazdów policyjnych i wojskowych oraz zabawy dla osób w każdym wieku – zapowiada Christine Eisenbacher, przedstawicielka dowództwa wojskowej bazy w Redzikowie.

Impreza w bazie w Redzikowie zacznie się o godzinie 18. Liczba miejsc dla odwiedzających jest ograniczona. Wszystkie pojazdy obowiązywać będzie kontrola. Na teren bazy zakazane jest wnoszenie toreb, alkoholu i ostrych przedmiotów. Za organizację wydarzenia odpowiadają władze miasta i gminy Słupsk oraz dowództwo bazy w Redzikowie i miasto. Obchody amerykańskiego Dnia Niepodległości, to pierwsza tego typu impreza w Polsce.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.