K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Świętojańska noc motocyklowa

0

Z 24 na 25 czerwca mieszkańcy powiatu lęborskiego będą mogli uczestniczyć w Świętojańskiej Nocy Motocyklowej. Wydarzenie organizowane przez klub Cruiseriders North odbędzie się nad urokliwym jeziorem w Bukowinie.

W sobotę, 24 czerwca, klub motocyklowy Cruiseriders North oraz wójt gminy Cewice zapraszają wszystkich motocyklistów i niezmotoryzowanych, w tym rodziny z dziećmi, na imprezę pod hasłem „Świętojańska Noc Motocyklowa”. Start o godzinie 14 nad jeziorem w Bukowinie. Wstęp wolny. Wystarczy wziąć ze sobą namiot oraz śpiwór. Przewidziano wiele atrakcji. Najmłodszymi uczestnikami wydarzenia zajmą się animatorzy z Gminnego Centrum Kultury w Cewicach. Natomiast z myślą o starszych zaplanowano rozmaite konkursy i zawody. Odbędą się również koncerty zespołów muzycznych. Już o godzinie 18 zagra „Reymont”, a następnie „Old Young”. Na zakończenie imprezy, czyli około godziny 22, pojawi się grupa „Wehikuł Czasu”.

Podczas motocyklowej Nocy Kupały rozpalone zostanie ognisko, a przy nim chętni będą mogli upiec kiełbaskę. Serwowana będzie również karkówka z grilla. To druga edycja Świętojańskiej Nocy Motocyklowej, organizowanej w powiecie lęborskim przez Cruiseriders North Lębork. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.