K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Festyn w Czwórce

0

W piątek w Szkole Podstawowej nr 4 w Słupsku odbył się Festyn Rodzinny. Na odwiedzających czekały stoiska, poczęstunek oraz atrakcje artystyczne.

To już trzeci Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 4 w Słupsku, którego celem jest integracja uczniów, rodziców i nauczycieli oraz inspirowanie do wspólnego działania na rzecz szkoły. Na odwiedzających czekały rozmaite stoiska, a na nich można było między innymi pomalować sobie paznokcie, zadbać o swój organizm czy wzbogacić się o interesującą książkę. Goście mogli również zakupić rozmaite wypieki i inne dania przygotowane przez organizatorów. W sali widowiskowej rozbrzmiewała muzyka, a dzieci zapraszano do wspólnej zabawy i udziału w prezentowaniu swoich talentów muzycznych. Dla dorosłych również zaplanowano szereg atrakcji. Jedną z nich była wspólna gra w piłkę nożną.

Pomysłodawczyniami wydarzenia były nauczycielki Agnieszka Lindsted i Maja Konecka. Zebrane podczas festynu pieniądze przeznaczone zostaną na książki oraz sprzęt sportowy i rehabilitacyjny. Festyn, jak co roku, cieszył się dużą popularnością zarówno wśród organizujących go rodziców jak i mieszkańców pobliskich osiedli.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.