K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zakończenie z polonezem

0

Wreszcie wyczekiwane wakacje – cieszą się wszyscy uczniowie. Towarzyszyliśmy trzecioklasistom kończącym naukę w Gimnazjum nr 2 w Lęborku. Z tej okazji przygotowano specjalny program artystyczny.

Podczas uroczystej gali z okazji zakończenia roku szkolnego uczniowie trzecich klas z Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku wykonali polski taniec narodowy – poloneza. Nie był to jedyny pod każdym względem starannie przygotowany występ artystyczny. Takimi były popisy sceniczne.

W apelu gościnnie uczestniczyły również dzieci z Przedszkola nr 5 w Lęborku. Natomiast trzecioklasiści opuszczający mury szkoły wspominali spędzony w niej czas. Dziękowały nauczycielom za pedagogiczny trud. Za osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach nauki uczniom wręczono nagrody i dyplomy. Nie zapomniano również o sukcesach młodych sportowców, którzy reprezentowali gimnazjum w licznych zawodach. Dyrekcja Dwójki podziękowała radzie rodziców za pomoc i czynny udział w organizacji wydarzeń szkolnych. Dzieciom i młodzieży pozostaje życzyć udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.