K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Festynowe 20-lecie

0

Castorama obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Z tej okazji firma organizuje w wakacje serię specjalnych wydarzeń, z których pierwsze odbyło się w niedzielę w Słupsku na placu Zwycięstwa.

W niedzielę każdy, kto trafił na plac Zwycięstwa w Słupsku mógł wziąć udział w świętowaniu 20-lecia firmy Castorama. W ramach wydarzenia na placu stanęła specjalna ciężarówka, w której można było zobaczyć specjalnie przygotowane na tę okazję małe mieszkanie. Oprócz tego na poszczególnych stoiskach prezentowane były najróżniejsze oferty – od zasięgnięcia porady i dyskusji z ekspertami budowlanymi po kącik majsterkowicza, zarówno w wersji dziecięcej jak i dla dorosłych.

Dodatkową atrakcją była rozstawiona scena, na której swój kunszt muzyczny prezentowali zaproszeni artyści. Podczas wydarzenia mieszkańcy mogli głosować na wskazane wcześniej i zakwalifikowane do projektu „Razem Damy Radę”. Efektem tego niecodziennego plebiscytu ma być budowa lub rozbudowa wybranego obiektu w mieście.

Jest to pierwsze z planowanych dziesięciu wydarzeń w całym kraju w ramach trasy Casto Tour 2017, podczas której firma zamierza inspirować mieszkańców do ulepszania i rozbudowywania ich miejscowości. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.