K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Basen od sierpnia

0

Pływalnia Miejska „Rafa” w Lęborku będzie nieczynna jeszcze do 2 sierpnia. Przez pierwszy miesiąc wakacji w obiekcie prowadzone są niezbędne prace remontowe oraz przeglądy konserwatorskie wszystkich urządzeń.

W placówkach świadczących całoroczne usługi wakacje zazwyczaj są szansą na wykonanie prac porządkowych. W wielu obiektach miejskich prowadzone są obecnie konieczne modernizacje oraz remonty pomieszczeń użytkowych. Tak jest w lęborskiej pływalni „Rafa”, która przez najbliższe tygodnie będzie nieczynna. Marian Borek, dyrektor CSiR w Lęborku mówi, że przerwa konserwacyjna trwa od 30 czerwca. Wykonywane prace polegają na przeglądzie urządzeń i maszyn, wymianie zużytych części, a także malowaniu niektórych pomieszczeń.

Wkrótce obiekt zostanie ponownie uruchomiony. Dyrektor Borek zaprasza już 2 sierpnia. Jeśli ktoś nie będzie miał lepszych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, to pływalnia będzie już otwarta.

W czasie przerwy technologicznej basenu amatorzy pływania mogą korzystać z okolicznych kąpielisk. Ważne jedynie, aby zawsze pamiętać o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących nad wodą. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.