K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Audi wjechało w bmw

0

Już od piątku w powiecie lęborskim było niespokojnie. Na drodze krajowej nr 6 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Trzy osoby przetransportowano do szpitala. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

W piątek, 7 lipca, na drodze krajowej nr 6 w pobliżu osiedla Sportowa w Lęborku doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów – audi oraz bmw.

Kierująca samochodem marki BMW nie zachowała ostrożności podczas jazdy, poruszając się zbyt blisko poprzedzającego ją samochodu, w wyniku czego najechała na jego tył. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu, zarówno znajdujące się w audi, jak i prowadząca bmw, były trzeźwe. Natomiast kierowcy oraz pasażerom bmw, w tym kobiecie w ciąży, udzielono pomocy medycznej. Wszyscy poszkodowani przetransportowani zostali do szpitala. Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak poinformowała asp. sztab. Magdalena Zielke, KPP w Lęborku, kierująca bmw ukarana została mandatem w wysokości 300 złotych, a dowody rejestracyjne obu pojazdów funkcjonariusze policji musieli zatrzymać.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o zachowanie szczególnej ostrożności nie tylko w czasie trwających wakacji.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.