K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Festiwal kolorów

0

Holi Festival Poland w tym roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców całej Polski i opanuje prawie 50 różnych miejsc. Święto kolorów dotrze także do kilku pomorskich miejscowości. Już w najbliższą sobotę, 15 lipca, plenerowa impreza odbędzie się w Łebie.

Ogólnopolskie święto kolorów zawita do Łeby już w najbliższą sobotę, 15 lipca. Holi Festival Poland to plenerowa nieodpłatna impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, rodziny z dziećmi, uczniowie oraz studenci. Podczas wydarzenia co 30 minut na sygnał didżeja uczestnicy zabawy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy.

W tym roku Holi Festival Poland zagości w niemal 50 miejscowościach w całym kraju. Skala wydarzenia stwarza okazję, aby sprawdzić, które miejsce okaże się najbardziej kolorowym punktem w Polsce. Już niebawem taki właśnie konkurs zostanie ogłoszony, a uczestników i mieszkańców zwycięskiej lokalizacji czekają miłe niespodzianki.

Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie uznawana jest za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród ludzi młodych, którym ogromną frajdę sprawia wzajemne malowanie się kolorowymi proszkami. Barwniki są w pełni bezpieczne i łatwo zmywalne. Dla chętnych dostępne one będą podczas sobotniej imprezy, zorganizowanej w godzinach od 16 do 21 na placu przy ulicy Tysiąclecia w Łebie.

Organizator wydarzenia za naszym pośrednictwem przekazał kolorowe proszki także naszym telewidzom. Pierwszych pięć osób, które zgłoszą się do siedziby lęborskiej redakcji w piątek, 14 lipca, w godzinach od 10 do 12, bezpłatnie otrzyma po dwa barwne pakiety.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.