K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Jedzenie na kółkach II

0

W tym tygodniu miasto Słupsk przygotowało dla mieszkańców rozmaite atrakcje wakacyjne. Wśród nich znajdą się stand-upy, koncerty, pokazy filmowe oraz II Zlot Foodtrucków.

Choć pogoda różnoraka, miasto Słupsk nie próżnuje. Na ten tydzień pracownicy Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego zaplanowali ciekawe wydarzenia.

Już dzisiaj o godzinie 18 w Kafeinie przy ulicy Nowobramskiej kolejna odsłona stand-upów, jutro koncert organowy w kościele św. Jacka, w najbliższy piątek na dziedzińcu ratusza kino letnie, natomiast w weekend po raz trzeci będą królowały w mieście foodtrucki – piątek, sobota, niedziela, godzina 10 do 21, plac Zwycięstwa, 16 nowych pojazdów, innych niż te, które do tej pory u nas były. Szczególnie polecamy bogatą kuchnię międzynarodową, przede wszystkim meksykańską i węgierską – mówi Dariusz Poręba z Wydziału Kultury UM w Słupsku.

Po sukcesie I Zlotu Foodtrucków w maju oraz zeszłomiesięcznego Festiwalu Foodtrucków miasto postanowiło ponownie zaprosić do siebie mobilne kuchnie. Od godziny do 10 do 21 na każdego odwiedzającego czekać będą atrakcje kulinarne z wielu zakątków świata. W związku z weekendowym wydarzeniem część placu Zwycięstwa aż do poniedziałku zostanie wyłączona z ruchu.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.