K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Ania Dąbrowska w Lęborku

0

Sobotnią gwiazdą wieczoru Lęborskich Dni Jakubowych 2017 była Ania Dąbrowska. Udział w koncercie plenerowym wzięła licznie zgromadzona publiczność. Z myślą o lęborczanach przygotowano dodatkową niespodziankę w postaci występu Sióstr Melosik.

Wielu mieszkańców Lęborka i okolic uczestniczyło w sobotnim koncercie Ani Dąbrowskiej, który odbył się w ramach tegorocznych Lęborskich Dni Jakubowych. Publiczność gorąco przywitała polską wokalistkę, kompozytorkę i autorkę testów znaną z takich przebojów jak „Charlie, Charlie”, „Porady na zdrady (Dreszcze)” czy „W głowie”.

Nie obyło się bez bisowania, wspólnego zdjęcia artystki z fanami oraz autografów. Ania Dąbrowska również była miło zaskoczona reakcją lęborczan. – Wrażenia mam wspaniałe. Publiczność była fantastyczna. Zaskoczyło mnie takie pokoncertowe przyjęcie. Zebrała się liczna grupa fanów, by przekazać mi dowodu sympatii. Było naprawdę fantastycznie! – powiedziała artystka.

Uczestnikom sobotniego koncertu towarzyszyły pozytywne emocje płynące ze sceny. Ania Dąbrowska pozdrowiła także widzów naszej telewizji. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.