K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

WhitePin party

0

Rockowy zespół WhitePin był tym razem bohaterem niedzielnego Party u Karola. Upał nie odstraszył melomanów, chociaż większość słuchaczy kryła się w cieniu drzew.

Zespół powstał ponad rok temu. W jego skład wchodzą Kamila Bilińska (wokal, bas), Daniel Pisarkiewicz (wokal, gitara) i Tomek Rutkowski (perkusja). Muzycy z góry założyli sobie, że będą grać rocka do tekstów pisanych w języku polskim i konsekwentnie to realizują. W swoich utworach poruszają kwestie ważne dla zespołu, związane z ich życiem codziennym, jak również problemami młodego człowieka w obecnych czasach. Według informacji, jakie o sobie podają, WhitePin to przede wszystkim grupa przyjaciół, którzy spędzają ze sobą mnóstwo czasu prywatnie, dzięki czemu podczas koncertów nie da się nie zauważyć chemii między nimi.

Niedzielny koncert zespołu pod pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Jerzego Waldorffa przypadł do gustu nie tylko młodym słuchaczom. Wielu starszych, pamiętających rockowy boom lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, podkreślało aktualność treści przekazywanych przez tę grupę i autentyczną radość, jaką jej członkowie czerpią ze wspólnego muzykowania.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.