K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wypadek na szóstce

0

Do groźnego wypadku doszło na drodze w miejscowości Chlewnica, gdzie zderzyły się dwa samochody. Krajowa S6 została zablokowana na blisko trzy godziny.

W sobotę po godzinie 22 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zawiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na krajowej szóstce w miejscowości Chlewnica. W to miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze policji. Kom. Sebastian Cistowski z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku informuje, że według ustaleń funkcjonariuszy, do zderzenia pojazdów doprowadził 40-letni mężczyzna jadący fordem. Okazało się, że kierowca był w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu. Prowadzony przez niego ford najechał na skodę, a ta zderzyła się z iveco. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mężczyźnie odpowiedzialnemu za zderzenie odebrano prawo jazdy. Grozi mu także dwa lata pozbawienia wolności oraz wpłata 5000 zł na wybrany fundusz. Policjanci apelują do kierowców o alkoholową wstrzemięźliwość. W ostatnim czasie na pomorskich drogach nasiliła się liczba pijanych kierowców i zdarzeń drogowych z tym związanych. (opr. hrk)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.