K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Łebskie motozloty

0

Swoje święto będą mięli fani motoryzacji. W Łebie odbędą się zloty motocyklowy, trzykołowców i samochodów amerykańskich oraz garbusów. Inauguracja tematycznych imprez z wieloma atrakcjami nastąpi już w najbliższy piątek, 11 sierpnia.

Za kilka dni Łeba stanie się stolicą pasjonatów motoryzacji. Od 11 do 13 sierpnia będzie trwała tam czwarta edycja Zlotu Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych. Podczas wydarzenia zaplanowano, między innymi, wystawę samochodów, pokaz Sexy Car Wash oraz wiele innych atrakcji. W tych samych dniach zawitają do nadmorskiego kurortu również fani garbusów i innych starych volkswagenów oraz miłośnicy trajków.

Natomiast w dniach od 14 do 20 sierpnia odbywać się będzie w Łebie VII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy – Bike Week 2017. To największa motocyklowa impreza nad morzem, bo trwająca cały tydzień. Wyjątkowe jednoślady będzie można zobaczyć podczas parad pojazdów ulicami miasta w wyznaczone dni, w tym paradzie czwartkowej z pochodniami.

Rokrocznie zloty cieszą się sporym zainteresowaniem i przyciągają do nadmorskiego kurortu zmotoryzowanych turystów nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. To również okazja dla osób odwiedzających w te dni Łebę do obejrzenia oryginalnych maszyn i poznania ich właścicieli. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.