K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bezpłatnie na Love Festival

0

Już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, odbędzie się Łeba Love Festival 2017. Mieszkańcom powiatu lęborskiego, zainteresowanym uczestnictwem w tym muzycznym wydarzeniu, przekażemy bezpłatnie wejściówki.

Latem w Łebie nie można narzekać na brak atrakcji, wśród których są także koncerty z udziałem światowych gwiazd. Będzie się działo również w najbliższy weekend, a dokładnie w niedzielę, 13 sierpnia. Na scenie zlokalizowanej na placu przy ulicy Tysiąclecia wystąpią artyści znani w latach 90. zeszłego wieku z berlińskiego festiwalu Love Parade.

W trakcie Łeba Love Festival 2017 zagrają DR MOTTE, DJ TONKA, DJ DUNE, DA HOOL, BROOKLYN BOUNCE oraz DJ OMEN. Początek zapowiadany jest na godz. 17.

Internautom (z powiatu lęborskiego) przekażemy bezpłatnie 15 biletów. Pierwsza osoba otrzyma potrójną wejściówkę, natomiast kolejnym sześciu osobom wręczymy po dwa bilety. Wystarczy zadzwonić w czwartek, 10 sierpnia, w godzinach od 9.30 do 10.00 pod numer 59 863 45 90. Bilety będzie można odebrać w siedzibie lęborskiej redakcji do piątku, 11 sierpnia.

Kornelia Pranga-Kowalska

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.