K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Sabat Czarownic

0

Już 26 sierpnia w Słupsku odbędzie się Sabat Czarownic. Pod basztą spotkają się mieszkańcy oraz turyści, aby wspólnie brać udział w wydarzeniu i uczestniczyć w przygotowanych z tej okazji imprezach.

Pod koniec sierpnia pod słupską Basztą Czarownic odbędzie się Sabat Czarownic, który organizowany jest przez Urząd Miejski w Słupsku oraz Fundację Indygo. 26 sierpnia o godzinie 18 na to historyczne miejsce zlecą się kolejny raz słupskie czarownice, by wraz z mieszkańcami miasta wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. W programie imprezy umieszczono plecenie wianków, warzenie mikstur, wróżby, a także konkurs na najlepsze przebranie. Oczywiście, za czarowników i czarownice.

Jednym z najważniejszych punktów tego wydarzenia będzie zorganizowanie kręgu dyskusyjnego, podczas którego zostaną sformułowane, spisane na kartkach, a następnie spalone na stosie negatywne spostrzeżenia dotyczące lokalnej przestrzeni. Atrakcyjnie i tajemniczo zapowiada się kontakt z magicznymi jabłkami, a wielu wrażeń dostarczą także występy pieśniarzy i bajarzy.

Punktem kulminacyjnym imprezy będą pokazy plenerowe i żonglerka ogniem. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.