K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

WhitePin w sieci

0

Od dziś w internecie dostępny jest teledysk „Obudź się” grupy WhitePin. Wideoklip powstał w ramach warsztatów prowadzonych przez Piotra „Czarnego” Ziębakowskiego na początku lipca 2017 w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku.

Warsztaty trwały pięciu dni i przeznaczone były dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Udział w zajęciach był bezpłatny. Uczestnicy podczas warsztatów poznali podstawowe zasady obrazowania muzyki. Analizując treść i strukturę utworu przygotowali scenariusz, wybrali lokalizacje planów zdjęciowych, ustalili choreografię, zadbali o rekwizyty, kostiumy i charakteryzację.

Dzięki pracy w kameralnej grupie, trzydniowy etap zdjęciowy pozwolił młodzieży sprawdzić się w różnych rolach: od operatorów kamery, przez charakteryzatorów i oświetleniowców, aż po aktorów. Na planie nie zabrakło również muzyków z zespołu WhitePin, którzy nie tylko użyczyli na potrzeby warsztatów swojego utworu, ale także wystąpili przed kamerą.

Gotowy teledysk można zobaczyć na stronie www.youtube.com/watch?v=qt7r8u6UYtU&feature=youtu.be), natomiast uroczysta premiera kinowa połączona z mini koncertem grupy WhitePin odbędzie się w grudniu tego roku podczas podsumowania rocznego projektu warsztatów filmowych. (MCK Słupsk)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.