K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wypadek nietrzeźwych

0

W Wicku doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki BMW prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków jazdy i samochód uderzył w drzewo. W aucie były trzy osoby. Wszyscy pod wpływem alkoholu.

BMW uderzyło w drzewo. Do wypadku doszło we wtorek, 15 sierpnia, około 6 rano w miejscowości Wicko. W zdarzeniu brało udział trzech mężczyzn z powiatu słupskiego. St. sierż. Aleksandra Ligmanowska z KPP w Lęborku informuje, że każdy z uczestników wypadku był w stanie nietrzeźwym. Policjanci ustalają, kto prowadził auto. Jeden z mężczyzn z podejrzeniem urazu kręgosłupa został przetransportowany helikopterem do słupskiego szpitala.

Drugi z mężczyzn z podejrzeniem odmy płucnej trafił do szpitala w Lęborku. Natomiast trzeci uczestnik z ogólnymi potłuczeniami nie wymagał hospitalizacji i został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. U wszystkich stwierdzono około jednego promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejscu wypadku nie ujawniono dokumentów prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że BMW nie posiada również aktualnego badania technicznego ani polisy OC. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.