K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Sukces w Mieście Aniołów

0

Członkowie reprezentacji komendanta głównego policji wzięli udział w XVII Światowych Igrzyskach Służb Mundurowych w Los Angeles. Wywalczyli w sumie aż 27 medali. W zawodach wystartował również oficer komendy powiatowej w Lęborku, kom. Adam Thiel.

Po 10 dniach rywalizacji zakończyły się w Los Angeles XVII Światowe Igrzyska Służb Mundurowych. W zawodach po raz kolejny, poczynając od 2005 roku, wystartowała reprezentacja policjantów z Polski. W grupie naszych zawodników znalazł się także zastępca naczelnika wydziału kryminalnego lęborskiej komendy. Kom. Adam Thiel mówi, że do USA wysłana został 9-osobowa reprezentacja. Lęborczanin startował w biegu przełajowym i w biegu na 10 kilometrów rozgrywanym na stadionie.

Policjant z Lęborka wywalczył dwa srebrne medale, a reprezentacja polskich policjantów skończyła zawody z 27 medalami łącznie. Adam Thiel podkreśla, że w zawodach uczestniczyli policjanci, strażacy i pracownicy służb administracyjnych. W sumie 60 reprezentacji i kilka tysięcy uczestników z całego świata. – Jedni z najlepszych – dodaje lęborski policjant.

Pomimo codziennej żmudnej pracy dochodzeniowca komisarz Adam Thiel znajduje czas na regularne treningi i daje przykład, jak z powodzeniem łączyć można karierę zawodową z karierą sportowca. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.