K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Otwarcie siatkarskiego sezonu

0

Otwarcie sezonu 2017/2018 drugiej ligi piłki siatkowej mężczyzn zespołu Trefla Lębork nastąpi 31 sierpnia. Oficjalne spotkanie z udziałem trenera i zawodników zespołu ekstraklasowego Lotosu Trefla Gdańsk odbędzie się w sali rajców lęborskiego ratusza, a w hali sportowej rozegrany zostanie dwumecz.

To już rok od dnia, w którym po trzydziestu latach na lęborski parkiet powróciła drugoligowa siatkówka mężczyzn. Wkrótce Trefl Lębork rozpocznie nowy sezon. W tym roku drużynę poprowadzi zespół trenerski w składzie: Adam Miotk, Jarosław Pruski oraz Edward Pawlun. Kierownikiem drużyny będzie Paweł Kowalski.

Otwarcie sezonu 2017/2018 nastąpi 31 sierpnia o godz.16 w sali rajców miejskiego ratusza. Obecni będą zaproszeni gościetrener zespołu ekstraklasowego Lotosu Trefl Gdańsk Adrea Anastasi i zawodnicy. Podpisane zostaną umowy pomiędzy burmistrzem Lęborka i lęborskim starostą a prezesem Trefla i prezesem SPS Lębork.

Inauguracją drugiej ligi i wydarzeniem sportowym lata 2017 będzie dwumecz pomiędzy zespołami ekstraklasy – Lotosem Trefl Gdańsk i Indykpolem AZS Olsztyn. Pierwszy mecz pomiędzy Lotosem a Indykpolem odbędzie się w hali miejskiej w Lęborku przy ulicy Piotra Skargi (31 sierpnia). Początek rywalizacji o godz. 18. Natomiast rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie 1 września również w miejskiej hali o godz. 12.

Podczas imprez sportowych prowadzone będą konkursy z nagrodami dla dorosłych i dzieci, a po meczach będzie możliwość spotkania się z zawodnikami.

Wstęp na oba mecze jest bezpłatny. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.