K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kraksa czterech aut

0

Na skrzyżowaniu ulic Targowej i Różyckiego w Lęborka doszło do kolizji z udziałem czterech pojazdów. Jak się okazało, jedna z kierujących nie zatrzymała się przed znakiem stopu. Na szczęście oprócz strat materialnych uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe miało miejsce wczoraj, 4 września, kilka minut po godz. 15 na skrzyżowaniu lęborskich ulic Targowej i Różyckiego. Konieczna była interwencja straży pożarnej, policji oraz służb medycznych. Asp. sztab. Magdalena Zielke z KPP w Lęborku mówi, że policjanci przybyli na miejsce zderzenia kilku pojazdów przede wszystkim sprawdzili stan zdrowia uczestników tego karambolu.

Przyczyną kolizji było niezastosowanie się kierującej pojazdem do znaku pionowego stopu. Była to 37-letnia mieszkanka powiatu wejherowskiego. Nie udzielając pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z oplem, który uderzył w zaparkowany samochód i inny będący w ruchu. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Sprawczyni tego zdarzenia ukarana została mandatem.

Policjanci zwracają uwagę na to, że na skrzyżowaniu w pobliżu centrum handlowego i szpitala często dochodzi do kolizji. Funkcjonariusze po raz kolejny przypominają kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.