K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Gdynia dzieciom we Fregacie

0

Pokazy filmów w ramach przeglądu „Gdynia Dzieciom” już po raz siódmy odbędą się również w lęborskim kinie Fregata. Przegląd jest doskonałą okazją dla najmłodszych widzów do kontaktu z wartościowymi polskimi animacjami. Wstęp na wszystkie seanse będzie bezpłatny.

Przegląd „Gdynia Dzieciom” jest częścią Festiwalu Filmowego w Gdyni, najważniejszej polskiej imprezy filmowej. W programie znajdują się projekcje, konkursy i zajęcia edukacyjne po i przed seansami. Wszystko to odbędzie się również w lęborskiej „Fregacie” już w drugiej połowie września.

Zapraszamy codziennie od 18 do 21 września o godzinie 9 i 10.45 na pokazy filmów – mówi dyrektor LCK Paweł Piwka. – Będą to polskie, ambitne animacje, coś innego niż to, co na co dzień dzieci mogą oglądać. Oferta skierowana jest przede wszystkim do lęborskich szkół i przedszkoli, ale zapraszamy także widzów indywidualnych.

Organizatorem głównym wydarzenia jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Wstęp na seanse dla małych lęborczan będzie bezpłatny. Należy jednak zawczasu zarezerwować miejsca. Liczba wejściówek jest ograniczona – po 200 na każdy seans.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 59 8622 530. Na kinowym ekranie będą wyświetlane, miedzy innymi, bajki z serii Kuba i śruba, Mami Fatale, Bolek i Lolek oraz Baśnie i bajki polskie.

(opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.