K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zbiórka dla schroniska

0

Już po raz trzeci Centrum Informacji Turystycznej w Łebie organizuje zbiórkę żywności oraz ciepłych kołder i koców dla czworonogów. Zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa będzie prowadzona do 14 października.

Łeba ma zawartą umowę ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa. W okresie jesiennym mieszkańcy nadmorskiego kurortu starają się wesprzeć przytulisko efektem zbiórek pokarmu dla czworonogów i ciepłych koców czy derek. Każdy, komu los czworonogów nie jest obojętny, może przyłączyć się do akcji koordynowanej przez Centrum Informacji Turystycznej w Łebie.

Artykuły można przynosić do siedziby CIT-u przy ulicy Kościuszki 121 w Łebie – od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. W zbiórkę włączyła się również Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Lęborska – Łeba”, której siedziba w Lęborku przy ulicy Dworcowej 8a funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Tegoroczna edycja przedsięwzięcia, które ma pomóc bezdomnym zwierzakom, będzie prowadzona do 14 października. Darowane przez mieszkańców powiatu lęborskiego karma i przedmioty przekazane zostaną schronisku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.