K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

ZniŻak od akademii

0

Studenci Akademii Pomorskiej będą mogli korzystać z specjalnej karty uprawniającej do rabatów w wybranych miejscach. Ze zniŻakiem – bo tak się nazywa karta – taniej kupią bilet na teatralny spektakl czy kawę w punktach gastronomicznych.

Akademia Pomorska razem z partnerami chce ożywić Słupsk i zachęcić studentów do częstszych wyjść do centrum miasta. Pomóc w tym ma zniŻak – karta uprawniająca do rabatów na usługi w wybranych punktach. W akcję włączyły się już słupskie placówki kulturalne i niektóre usługowe. Przemysław Kamiński z Akademii Pomorskiej wymienia wśród nich restauracje, kawiarnie, ale też filharmonię, słupski teatr i centrum informacji turystycznej. Akces zgłosiły także po jednym zakładzie fryzjerskim, fotograficznym naprawy rowerów. Chętni do honorowania zniŻaka znaleźli się wśród organizatorów imprez rozrywkowych i sportowych. W sumie jest już 16 partnerów.

Lista, oczywiście, nie jest zamknięta i cały czas będzie rozbudowywana o kolejne miejsca, gdzie honorowana będzie karta. Rabat ze Zniżakiem jednak nie jest stały i każdy z partnerów oferuje różną wysokość ulgi.

To nie my ustalamy, ile będzie wynosił dany rabat – zaznacza Przemysław Kamiński. – Chodzi o to, by partner mógł wyjść ze swoją propozycja i zaproponować choćby minimalną zniżkę. Im partnerów jest więcej, tym dla nas lepiej. Studenci mogą korzystać z większej ilości zniżek, a naszym celem jest, by studenci wyszli do miasta, a nie siedzieli tylko w akademiku. Chodzi o to, żeby korzystali z tego, co oferuje lokalny rynek.

Szczegółowe informacje i wszystkich partnerów biorących udział w akcji można poznać na stronie znizak.pl. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie profil zniŻaka na Facebooku. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.