K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Śmiertelne potrącenie

2

Na przejściu dla pieszych na ulicy Krzywoustego w Lęborku doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem osobowym potrąciła mężczyznę. Pieszy został przewieziony do szpitala. W wyniku doznanych obrażeń ciała 57-latek zmarł.

Wydział kryminalny lęborskiej policji prowadzi postępowanie przygotowawcze dotyczące wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz pieszego. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, 4 października, około godziny 19.30. Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych na ulicy Krzywoustego, na wysokości budynku mieszkalnego numer 13 przez samochód marki Seat. W wyniku doznanych obrażeń poszkodowany przewieziony został do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej akcji ratowniczej zmarł. Był to 57-letni mieszkaniec Lęborka.

W związku z prowadzonymi czynnościami zwracamy się do mieszkańców okolicznych bloków lub przypadkowych przechodniów, aby pomogli w ustaleniu przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia – mówi asp. sztab. Magdalena Zielke, KPP w Lęborku.

Świadkowie lub osoby posiadające wiedzę na temat wypadku proszone są o kontakt z policją osobisty bądź telefoniczny pod numerami 59 863 48 70 lub 112.

(opr. jwb)

Dyskusja2 komentarze

  1. Popieram. Brak oświetlenia na wielu przejściach dla pieszych np. podobnie ul. Żeromskiego obok sklepu Mrówka