K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bezpłatne szkolenie w ZUS

0

W Oddziale ZUS w Słupsku przy pl. Zwycięstwa 8 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń. Szkolenie rozpocznie się 7 listopada o godz. 10.

Szkolenie związane jest ze zmianami w opłacaniu składek, które wejdą w życie od 1 stycznia 2018 r. Przedsiębiorcy otrzymają wówczas jeden indywidualny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Cztery przelewy zastąpi jeden, a to oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje: zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r., zasady opłacania składek od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające z wdrożenia tej zmiany. Eksperci odpowiedzą także na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy dokonywać telefonicznie 59 84-19-549 bądź mailowo [email protected] lub [email protected].

Krzysztof Cieszyński

regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa pomorskiego

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.