K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Czołówka na skrzyżowaniu

0

W czwartek, 9 listopada, na ruchliwym skrzyżowaniu alei Wolności z ulicą Armii Krajowej w Lęborku doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

Na skrzyżowaniu alei Wolności z ulicą Armii Krajowej w Lęborku dość często dochodzi do kolizji. Podobnie było wczoraj, 9 listopada, około godziny 16. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy – BMW oraz renault. Auta zderzyły się czołowo na lęborskim skrzyżowaniu w momencie skrętu w lewo pojazdu marki Renault. Kierujący tymi samochodami osobowymi mieli zielone światła dla swoich kierunków jazdy. Na miejsce przyjechali strażacy oraz policjanci, którzy podjęli czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia i w czasie ich prowadzenia ręcznie kierowali ruchem. Funkcjonariusze oczekiwali na informację ze szpitala, do którego został przewieziony pasażer BMW. Okazło się, że nic poważnego się nie stało.

Jak ustalili policjanci, sprawcą kolizji był prowadzący renault mieszkaniec powiatu lęborskiego. Nie zachował ostrożności przy wykonywanym manewrze. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.