K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Groźnie na Abrahama

3

Dzisiaj na drodze krajowej nr 6 przy ulicy Abrahama w Lęborku doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Konieczna była interwencja straży pożarnej oraz policji.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło, w czwartek (16 listopada) około godziny 10, na wysokości ulicy Abrahama w Lęborku. Kierowca mercedesa wymusił na drugim uczestniku ruchu drogowego pierwszeństwo przejazdu. Doszło do zderzenia fiata z mercedesem. Prowadzący fiata 29-letni mieszkaniec powiatu puckiego najechał na krawężnik. Samochód przewrócił się na bok zatrzymując się przed metalową bramą.

Kierowcy wyszli z pojazdów o własnych siłach. Interweniowała straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz usunęła uszkodzony wskutek kolizji pojazd. Wystąpiły jedynie tymczasowe utrudnienia w ruchu.

Funkcjonariusze policji nałożyli na kierowcę mercedesa – mieszkańca powiatu lęborskiego – mandat, ale 58-latek go nie przyjął. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Dyskusja3 komentarze

  1. Brednie i tyle jest świadek który widział to zdarzenie i właściciel mercedesa nie zawinił tylko ten drugi idiota który szybko jechał

    • Z tego co widzialem to ten stary cap z mercedesa nie ogarnal sytuacji i staranowal chlopaka, ale w sadzie sie wszystko wyjasni bo w fiacie byla kamerka.