K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Siatkarze w akcji

0

W hali miejskiej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku szykuje się kolejne emocjonujące sportowe wydarzenie. Już w najbliższą sobotę, 18 listopada, odbędzie się mecz drugiej ligi piłki siatkowej mężczyzn. Będą ze sobą rywalizowały drużyny Trefl Lębork oraz SPS Dragon Dobre.

Sobota na sportowo, czyli kolejny mecz drugiej ligi piłki siatkowej mężczyzn. Zostanie on rozegrany 18 listopada w lęborskiej hali miejskiej przy ulicy Piotra Skargi 52 w Lęborku. Jarosław Pruski, trener Trefla Lębork, zapowiada rozpoczęcie meczu z Dragonem Dobre o godz. 19. Przyjezdni to beniaminek II ligi. Lęborska drużyna jest na razie w czołówce II-ligowców, a pozyskane wzmocnienia składu pozwalają z optymizmem spoglądać w przyszłość. Wstęp na spotkanie będzie bezpłatny.

Tydzień później, 25 listopada, siatkarzom z drużyny Trefla Lębork będzie można kibicować podczas meczu bardzo ważnego dla układu tabeli.

Będzie to mecz na szczycie, bo zmierzymy się z liderem – mówi Jarosław Pruski. – Przypomnę, że tydzień temu graliśmy ze Stalą Grudziądz i wygraliśmy. To będzie naprawdę bardzo ciekawy mecz.

Po zakończonych meczach będzie wspaniała okazja, aby spotkać się z zawodnikami. To wyjątkowa gratka szczególnie dla młodych fanów piłki siatkowej. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.