K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Śmierć w ciężarówce

0

Prokuratora Rejonowa w Lęborku wyjaśnia okoliczności i przyczyny śmierci kierowcy samochodu ciężarowego. Mężczyznę nieprzejawiającego funkcji życiowych znaleziono w kabinie samochodu, który ugrzązł na poboczu drogi przed miejscowością Wicko.

W piątek, 17 listopada, około godziny 10.30 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące mężczyzny, u którego nie zauważono funkcji życiowych. Był to kierowca samochodu ciężarowego. Prawdopodobnie wcześniej pojazd ugrzązł na poboczu drogi wojewódzkiej 214 przed miejscowością Wicko, tuż przy barierze energochłonnej. Zmarłego mężczyznę zastał w kabinie inny pracownik firmy transportowej. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, służby medyczne oraz policję. Konieczna była również obecność prokuratora.

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia oraz ustaleniem przyczyny śmierci kierowcy samochodu ciężarowego zajmuje się Prokuratora Rejonowa w Lęborku, która nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie. Wiadomo jedynie, że zostanie przeprowadzone badanie sekcyjne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.