K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Skok na portfel

0

Tylko kilka minut zajęło lęborskim policjantom ustalenia i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o kradzież portfela z pieniędzmi w kwocie ponad 800 zł. Podejrzany mężczyzna ukradł portfel w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Lęborka i uciekł.

W sobotę po południu dyżurny lęborskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Lęborka i uciekł. Policjanci z wydziału ruchu drogowego natychmiast pojechali na miejsce w celu ustalenia szczegółów i zatrzymania złodzieja. Na miejscu mundurowi przejrzeli zapis z monitoringu umieszczonego w lokalu i udali się na poszukiwania mężczyzny. Postanowili sprawdzić również lokale, w których znajdują się automaty do grania i w jednym z nich zauważyli uwidocznionego na zapisie monitoringu mężczyznę. Na widok policjantów od razu chciał opuścić lokal. Policjanci nie dopuścili do tego i zatrzymali go. Jak się okazało podejrzany o kradzież portfela to 67-letni mieszkaniec Lęborka. Po zatrzymaniu, przyznał się do kradzieży tłumacząc, iż zrobił to ponieważ był pod wpływem alkoholu. Przy zatrzymanym policjanci odnaleźli portfel z pieniędzmi i przekazali go właścicielowi.

67-latek został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.